Wkurzeni 35+

Za względu na małe zainteresowanie mężczyzn, wstrzymuję do odwołania organizację warsztatów Wkurzeni samotnością 35+. Jeśli jednak chciałabyś/chciałbyś, żeby się odbyły, daj mi znać, być może jest Was więcej:), a może stworzymy kobiecą grupę, równie skuteczną i potrzebną, jak ta mieszana.

Zapraszam!

 

 

Nieważne jak długo jesteś sama/sam, jakie masz doświadczenia w relacjach damsko-męskich, ważne, że chcesz coś zmienić w swoim życiu! A nie da się tego zrobić siedząc na kanapie we własnym salonie lub nieustannie zajmując się pracą.

10-miesięczne warsztaty Wkurzeni samotnością  35+ to realne doświadczenie budowania relacji – teoria i praktyka!

Spotkasz tu osoby obojga płci w wieku 35+. Doświadczysz siebie i innych. Zapraszam!

„Dzięki warsztatom poznałam fajnych, normalnych ludzi, z którymi można porozmawiać na głębsze tematy, poznać męski i kobiecy punkt widzenia, ale też pośmiać się i wyjść na spacer, do kina czy klubu. Zobaczyłam, że każdy z nas przeżywa trudności i nikt nie jest idealny.”
Ania, uczestniczka VII edycji Programu

 

400 zł za miesiąc

(płatne w trybie comiesięcznym)

Zanim uznasz, że to dla Ciebie zbyt duży wydatek, pomyśl, że to niezwykła inwestycja, która przyniesie znacznie więcej długotrwałych korzyści, niż przyjemności, jakich być może nie odmawiasz sobie na co dzień:-)

 

Jesteś gotowa/gotowy na to doświadczenie? Zapisz się już dziś! Ze względu na kameralny charakter zajęć liczba miejsc ograniczona (max. 12 osób w grupie).

 

 

 

 

Dla kogo?

Uczestnikami warsztatów Wkurzeni samotnością są osoby dojrzałe (30+40+) obojga płci, zaradne życiowo, często na specjalistycznych stanowiskach. Jedyne czego potrzebują, to nowego spojrzenia na siebie i na swoje relacje. Reszta dzieje się sama!

Zapraszam wszystkich, którzy zwyczajnie są ciekawi innych ludzi. Według mnie każde spotkanie rodzi nową jakość, jest swoistą niespodzianką od życia. Zachęcam Was do odważnego sięgania po tę niespodziankę.

Szczególnie zachęcam do udziału mężczyzn! Wiem, że takie zajęcia wydają się dość dziwne i zwyczajnie niepotrzebne. Warto jednak czasami zrobić coś innego niż zwykle, bo przecież tylko zmiana rodzi zmianę. Mężczyźni, którzy brali udział w spotkaniach poprzednich edycji Programu, wynieśli z nich mnóstwo osobistych korzyści, a przy okazji poznali kilka świetnych kobiet!

Gorąco zapraszam osoby nieśmiałe i niezbyt przebojowe – grupa rozwojowa prowadzona przez psychoterapeutę, to doskonałe miejsce do przełamywania własnych lęków i ograniczeń. Obiecuję, że zarażę Was moją wiarą w to, że każdy ma w sobie dość odwagi do budowania satysfakcjonujących relacji.

“Zaczniecie inaczej patrzeć na rzeczywistość, na innych i na siebie. Warsztaty dla wkurzonych, ale i dla odważnych – jeżeli macie dosyć uciekania od swoich problemów, to tutaj możecie się im przyjrzeć”
Konrad, uczestnik III edycji Programu.

 

Kiedy?

Jesienny program trwa

5 miesięcy

(wrzesień 2019 – styczeń 2020)

 

Spotkania odbywają się raz w tygodniu po 3h we WTORKI w godz. 18-21 (start: 10 września 2019 r.).

W jednej grupie NIE MOGĄ uczestniczyć bliskie sobie osoby (rodzeństwo, przyjaciele, koledzy, kuzyni).

 

“Warsztaty się skończyły, ale nawiązane relacje żyją już własnym życiem.
W moim życiu dokonała się zmiana absolutnie zaskakująca i jak najbardziej realna. Warto spróbować.”
Ewa, uczestniczka II edycji Programu.

 

Co otrzymasz?

 

  • Nowe realne znajomości
  • Ciekawe rozmowy na osobiste tematy
  • Poznanie siebie
  • Wskazówki dotyczące budowania zdrowych relacji
  • Dużo zabawy i śmiechu
  • Wspólne wyjścia integracyjne

Znajdziesz tu zrozumienie, życzliwość i prawdziwe życie – spotkasz tu innych ludzi i siebie samego, co może być trudne, ale jednocześnie niezwykle rozwijające i pobudzające do działania!

 

“Poruszaliśmy tematy czasem niełatwe, głębokie, ale jednocześnie był to czas wytchnienia i dobrej zabawy, na który czekałam w ciągu tygodnia. Udało nam się dzięki temu utworzyć bliskie relacje w grupie, co daje mi poczucie, że i w innym miejscu jest dla mnie możliwa bliska, ciepła relacja”.
Renata, uczestniczka IV edycji Programu

 

W programie

  • Ćwiczenia rozwojowe „Poznaję siebie”
  • Ćwiczenia rozwojowe „Ja w relacji”
  • Dyskusje na „zakazane” tematy damsko-męskie
  • Praca z ciałem „Jak odczuwam siebie w ciele, jak moje ciało reaguje na realną bliskość”
  • Inspirujące zadania w terenie „Ku spontanicznym relacjom”

Wszystko, co Ci zaoferuję podczas tych zajęć, wcześniej sprawdziłam, wszystkiego sama doświadczyłam. Jako doświadczona psychoterapeutka będę świadomie czuwała nad Twoim procesem zmiany.

To nie będą zwykłe warsztaty, ale poligon życia – doświadczysz tu realnych relacji z innymi ludźmi, co pozwoli Ci na żywo dotknąć własnych emocji i nauczyć się nimi zarządzać, by lepiej budować te relacje.

 

“Chyba najlepszą rekomendacją tych warsztatów są opinie moich przyjaciół i znajomych, którzy są zdziwieni zmianami, jakie dokonały się w moim myśleniu, spojrzeniu na świat w tak krótkim czasie”.
Kasia, uczestniczka III edycji Programu

 

 

7 niespodzianek, które Cię czeka

  • Po pierwsze – lepiej poznasz siebie, dzięki czemu nie będziesz już dłużej żył/a tak, jak wcześniej.
  • Po drugie – poznasz interesujących ludzi, którzy będą Cię inspirować i uczyć swoimi doświadczeniami. Usłyszysz, co myśli i czuje druga płeć.
  • Po trzecie – staniesz się inspiracją dla innych, poczujesz, co znaczy być potrzebnym.
  • Po czwarte – poznasz kogoś, kto będzie cię wkurzał i drażnił, dzięki komu jeszcze bardziej poznasz siebie.
  • Po piąte – stworzysz relacje, o jakich nawet Ci się nie śniło, a Twoje dotychczasowe relacje ulegną zmianie na lepsze.
  • Po szóste – poczujesz, co mówi Twoje ciało, co może mile Cię zaskoczyć.
  • Po siódme – nie mam pojęcia, co jeszcze, ale z pewnością będzie coś jeszcze wyjątkowego!

 

Kurs był dla mnie bardzo ciekawym i cennym doświadczeniem. Bardzo dużo zyskałem. Najbardziej cenię sobie wymianę doświadczeń i informacje zwrotne od innych uczestników; dobrze zobaczyć, jak  myśli ‚druga strona’. Fajne były też wspólnie wykonywane zadania ‘w terenie’”.
Michał, uczestnik I edycji Programu

 

3 zasady

  • Zasada nr 1 – Im więcej włożysz (swojego zaangażowania, czasu, uwagi, ciekawości, otwartości, ….), tym więcej wyniesiesz z tych warsztatów. Jeśli niewiele włożysz, niewiele zyskasz.
  • Zasada nr 2 – Najważniejsze będą Twoje emocje, a nie to, co podpowiada logiczny umysł. Nawet jeśli na początku trudno Ci będzie przyjąć taką perspektywę, postaraj się ją zaakceptować i dać jej szansę. Będziesz zaskoczona/y, co z tego wyniknie.
  • Zasada nr 3 – Bądź sobą! Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś – to najprostsza droga do drugiego człowieka. Jeśli jeszcze nie wiesz, jak to zrobić, te warsztaty Cię tego nauczą.

“Będę miło wspominał wszystkie spotkania, które były nie tylko teorią, ale również źródłem praktycznych zmian. Zachęcam do udziału każdego, kto chce po kilku miesiącach zauważyć, że życie jakoś samo z siebie stało się trochę piękniejsze”.
Mariusz, uczestnik II edycji Programu

 

Czym te warsztaty NIE są?

Program Wkurzeni samotnością to nie biuro matrymonialne. Nie obiecuję Ci, że znajdziesz tu miłość swojego życia, ale z pewnością poznasz ciekawe osoby, a znajomości te mogą przekształcić się w długotrwałą przyjaźń.

Warsztaty nie są też terapią grupową, choć mają elementy psychoterapii. Jeśli więc masz jakiś większy problem relacyjny, proponuję skorzystać z klasycznej psychoterapii grupowej.

 

 

“Bardzo dużo dała mi otwartość innych osób, które także uczestniczyły w warsztatach i miały odwagę rozmawiać o swoich bardzo intymnych i osobistych problemach. Dzięki niej sam mogłem się też chociaż trochę otworzyć i opowiedzieć o swoich troskach. Wszytko to było bardzo ciekawym i poruszającym doświadczeniem. Polecam wszystkim, którzy chcą spojrzeć na swoją samotność i emocje bardziej dokładnie i z innej perspektywy”.
Paweł, uczestnik III edycji Programu

 

 

Regularność spotkań

Ideą Programu Wkurzeni samotnością jest regularność spotkań całej grupy w stałym składzie. Nieobecność na zajęciach jest stratą nie tylko dla Ciebie, ale też dla pozostałych członków grupy. Zachęcam Cię więc do nieplanowania innych aktywności w godzinach spotkań grupy.

Mam nadzieję, że będziesz zadowolona/y z propozycji jakie niesie Program dla wkurzonych i zostaniesz z grupą do końca warsztatów. Jeśli jednak z jakichś powodów będziesz chciała/chciał zrezygnować wcześniej, to wystarczy, że jasno to zgłosisz prowadzącej i pożegnasz się z grupą. Wpłacona kwota za rozpoczęty miesiąc nie zostanie Ci zwrócona. Nie będziesz jednak zobowiązana/y do uiszczenia opłaty za kolejne miesiące.

 

 

“Niewymuszone rozmowy w bardzo życzliwym i bezpiecznym gronie rzuciły nowe światło na wiele wątków, przyniosły poczucie, że wspólnie dotykamy czegoś ważnego. Bywało różnie, ale zazwyczaj 3 godziny mijały błyskawicznie, o 21 wychodziłam wypoczęta, z wytchnieniem i poczuciem naprawdę wartościowo spędzonego czasu. Polecam :)!”
Agata, uczestniczka III edycji Programu

 

Skład grupy

Grupa będzie liczyć od 8 do 12 osób. Ideałem byłoby zebranie grupy składającej się z równej liczby kobiet i mężczyzn. Zazwyczaj jednak warsztaty przyciągają więcej kobiet. Zajęcia nie rozpoczną się jednak, jeśli wśród 10 osób nie będzie przynajmniej 3 mężczyzn.

Warsztaty odbędą się w przypadku zebrania się min. 8 osób w grupie.

 

 

Prowadząca

Warsztaty poprowadzi Iza Łukasiuk, psychoterapeutka humanistyczna, wkurzona na świat pełen samotności. Program Wkurzeni samotnością jest jej autorskim programem, zbudowanym na rzetelnej wiedzy psychologicznej i własnych doświadczeniach życiowych.

Formuła Programu stale ewaluuje. Podczas I edycji (Wiosna 2017) warsztaty obejmowały 3 miesiące spotkań, z czasem Program został rozwinięty do 5 miesięcy. W ciągu roku odbywają się dwie 5-miesięczne edycje (wiosenna i letnia), 3-miesięczna intensywna edycja letnia oraz 9-miesięczna edycja dla młodych 20+.

 

 

“Bardzo sobie cenię profesjonalne, ale jednocześnie ludzkie podejście Izy do uczestników warsztatów. Niezwykłe było to, że jednym pytaniem potrafiła dotknąć meritum problemu, zmotywować do pogłębionej refleksji nad daną kwestią, a w konsekwencji do odkrywania prawdy o sobie samym.”
Kasia, uczestniczka III edycji Programu

 

Opłaty

Opłata za pojedyncze spotkanie wynosi 100 zł, płatne z góry w trybie comiesięcznym 400 zł (4 spotkania x 400 zł) do 5 dnia każdego miesiąca. Nieobecność na wybranych spotkaniach nie zwalnia z opłaty za cały miesiąc.

 

 

“Dzięki grupie na nowo zaczęłam wierzyć w siebie i swoją siłę! Odkryłam swoją kobiecość i uwierzyłam, że mnie również może spotkać wymarzona miłość.”
Marta, uczestniczka I edycji Programu

 

Zapisy

Twój udział w programie Wkurzeni samotnością będzie możliwy po wstępnych konsultacjach (ok. 30 min) z prowadzącą zajęcia Izą Łukasiuk, podczas których razem ocenicie, czy ta propozycja jest dla Ciebie.

Opłata za konsultacje wynosi 50 zł, płatne przed spotkaniem na numer konta 96 1140 2004 0000 3102 7695 2016.

Kiedy otrzymasz informację o przystąpieniu do Programu, poproszę Cię o wpłaceniu zaliczki w kwocie 85 zł. W przypadku rezygnacji, zaliczka jest zwrotna najpóźniej 48h przed rozpoczęciem pierwszych zajęć.

Po pierwszym spotkaniu grupy zdecydujesz, czy to propozycja jest dla Ciebie, czy jednak nie. Dopiero wtedy podejmiesz decyzję o udziale w całym 5-miesięcznym cyklu.

 

 

“Nie jesteśmy osamotnieni w swoich poszukiwaniach. Inni są niezbędni, aby skonfrontować się ze sobą i zmienić swoje myślenie, a także posmakować wzajemnych relacji. Powodzenia dla wszystkich odważnych.”
Mart, uczestniczka II edycji Programu

 

Miejsce

Spotkania odbywają się na Starym Mokotowie w Warszawie przy ul. Grażyny 15 lok. 7. Zaledwie 10 minut piechotą od stacji metra Racławicka i 3 minuty drogi od ul. Puławskiej. Wokół jest wiele ciekawych miejsc do wspólnych wyjść i integracji: Teatr Nowy i jego artystyczna świetlica i przestrzeń, Park Morskie Oko, Pola Mokotowskie, mnóstwo pysznych jadłodajni, kawiarni i klubów tanecznych.

 

 

Opinie

Koniecznie przeczytaj wszystkie  opinie uczestników poprzednich spotkań.